„Всенародни тържества” в Сливница заради асфалтирана улица

13 Декември, 2025 20:44 999 13

  • жители -
  • сливница-
  • асфалт-
  • улица-
  • настилка-
  • юрий гагарин-
  • откриване

Събитието е насрочено за неделя

„Всенародни тържества” в Сливница заради асфалтирана улица - 1
Снимка: facebook

Жители на Сливница се похвалиха с асфалтиране на улица, която никога не е виждала тази настилка.

От няколко дни ул. Юрий Гагарин е с новоположена настилка. Именно това даде повод на живущите на нея да организират тържество-откриване!

Събитието е насрочено за неделя – 14 декември от 14:00 часа.

В „афиша” е обявено, че ще има скара приготвена от Шеф Ради Иванов и професионално озвучаване от известния DJ Злати.

Разбира се мероприятието е презентирано по шеговит и ироничен начин, но е напълно реално и е израз на десетилетните неволи на живущите на улицата.


Поставете оценка:
Оценка 4.6 от 9 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 1488

    7 6 Отговор
    циганобьлгарски особености
  • 2 Ама сме в

    12 3 Отговор
    Клуба на богатите! И гласът ни бил равен на техния!

    Коментиран от #7

  • 3 бою циганина

    10 1 Отговор
    аз съм на мръсното и крадливо опеле
  • 4 ООрана държава

    18 2 Отговор
    До там ли го докараха гербарите тоя народ?
  • 5 Костинбрудчанин

    11 2 Отговор
    Покрай магистрала Европа, се развиха малко, но не могат да настигнат Костинброд.
  • 6 няма държава

    8 3 Отговор
    А сега разбрахте ли ,че тези хора са живеели в 19 век !! Слава на ГРАБ и боко ,които асфалтираха улицата !!
  • 7 Да да да

    2 6 Отговор

    До коментар #2 от "Ама сме в":

    Бедна ти е душата . Бедна ти е умствената способност .Бедна ти е фантазията какво ще стане с теб ако не живееш в общество на солидарност.
  • 8 ВинеТу туууу

    13 1 Отговор
    Да изчакат първия дъжд и тогава да се черпят!
  • 9 Хи хи хи

    14 2 Отговор
    Вие сериозно ли?В 21 Век да се радваш на асфалтирана улица? Клуба на Богатите. 🤣🤣🤣
  • 10 Край

    4 3 Отговор
    Откакто е този кмет - Васко Стоилков, Сливница се сдоби с голяма спортна зала, болница на Щерев, целият център се облагороди и ремонтира. Има поддържан парк, с коледен базар и ледена пързалка. Новата гара и закрития басейн докъде ги докараха - не знам. Сливница стана хубаво сателитно градче на София. Който има очи за хубавото - да гледа. Който няма така или иначе няма нищо никога хубаво да види.

    Коментиран от #12

  • 11 Българин

    3 2 Отговор
    И защо тази улица не е била асфалтирана по времето на най-справедливият строй?
    Защо?
    Другари?
  • 12 Лудост

    3 1 Отговор

    До коментар #10 от "Край":

    Същият този кмет е дал 3000 лв от гласуваните 25000 лв. на волейболния клуб в града. Къде са останалите 22000 лв. питайте него, но не са за развитието на спортуващите деца.
  • 13 Сатана Z

    1 0 Отговор
    Хубав асфалт виждаш се в светлата част на деня ,но пък в тъмницата ще забележиш ,че е забранено паркирането и изпреварването.Има обозначена пешеходна пътека,за която не е стигнала боята да бъде нарисувана.